Avcılar Stor Perde Yıkama

Avcılar stor perde yıkama uzmanı İstanbul Stor Perde Yıkama ® Firması olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Kaliteli ve ilkeli hizmet sunmanın Avcılar stor perde yıkama hizmeti vermenin mutluluğunu yaşamaktayız. Stor perde ve zebra perde yıkama konusunda deneyimli kadrosu ve ücretsiz servis ağı ile siz değerli Avcılar halkımızın hizmetindeyiz. Stor ve zebra perde yanı sıra diğer perdelerinizi de hijyenik ortamda yıkamaktayız. Perde yıkamalarında kullandığımız deterjanlar yada stor perde yıkama ilaçları kesinlikle insan sağlığına zararsızdır. Avcılar stor perde yıkama fiyatları konusunda da uygun çözümler sunmaktayız. Ayrıcalıklı bir hizmet için firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Avcılar’da Stor Perde Yıkama
0212 450 01 34

avcılar stor perde yıkama

İstanbul’un ilçelerinden Avcılar ilçesi hızla gelişen ve yeni yeni binalara ev sahipliği yapan bir ilçedir. Yeni bina sakinleri de ihtiyaç duydukları hizmetleri kısa zamanda ulaşamayabilir. Özellikle müşterilerimize stor perde yıkama hizmetimiz ile hızlı ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Perde temizliği bildiğiniz gibi sağlığımıza etki eden bir temizliktir. Zamanında temizlenmeyen perdelerin bir çok yan etkileri mevcuttur. Dolayısıyla stor perdeler de zamanında temizlenmesi gereken perdelerdir. Özellikle de ömrünün uzun olmasını istiyorsanız perdeleri zamanında yıkatın.

Avcılar Profesyonel Stor Perde Temizliği

Stor perde yıkama hizmetinde en önemli ayrıntı, perdenin sorunsuz bir şekilde yıkanması ve tam zamanında teslim edilmesidir. Kim saatlerce hatta günlerce perdelerinin gelmesini beklemek ister ki? Evet kimse istemez, hele ki günümüzde zamanın çok değerli olduğu bir çağda yaşıyoruz. Firmamız sizlere kaliteli bir perde temizliği sunarak hem sizi hijyen ortamda yaşamanızı sağlıyor hem de perdelerin ömrü uzamış oluyor.

Avcılar roller blind cleaning

İstanbul Avcılar’da Güvenilir Stor Perde Temizleme Firması

Stor perdenizi güvenilir bir firmaya vermeniz büyük önem taşımaktadır. Firmaya verdiğiniz perde temizlenmeden gelebilir, hasarlı gelebilir vs. Firmamızda bu gibi sorunlar yaşamazsınız. Firmamız Avcılar’daki adresinde hızlı servis ile Stor perdelerinizi almaktadır. Kurumsal bir hizmet veren firmamız Avcılar ilçesinin tamamına ücretsiz servis imkanı ile hizmet vermektedir.

Geniş Servis Ağı

Firmamız İstanbul Avcılar ilçesi başta olmak üzere bir çok ilçeye servis hizmeti ile perde yıkama yapmaktadır. İstanbul Avrupa yakasının tamamına ücretsiz servis imkanı sunmaktayız. Perdeniz mi yıkanacak ? hemen bizi arayın ayrıcalıklardan yararlanın.

Tıkla Ara

İstanbul Stor Perde Yıkama firması müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Bunun için gerek zamanında teslim, gerekse profesyonel hizmet olsun büyük önem vermektedir. Firmamız yıkama hizmetinden başka stor perde tamiri, stor perde montajı gibi diğer hizmetler de vermektedir.

Avcılar’da Hizmet Verdiğimiz Semtler:

  • Ambarlı
  • Firuzköy
  • Gümüşpala
  • Mahalleler: Cihangir Mahallesi, Denizköşkler, Mustafa Kemal Paşa, Tahtakale, Üniversite Mahallesi, Yeşilkent

Sıkça Sorun Sorular (S.S.S.)

Ne Kadar Sürede Teslim Ediyorsunuz?

Ürünleri 2 iş günü içinde teslim ediyoruz. Ancak aciliyetini bildirirseniz 24 saatte de teslim ederiz. Yaz kış fark etmez.

Stor Perde Temizliği Garantili mi?

Evet garantilidir. Firmamız aldığı tüm ürünleri garantili olarak temizleyip teslim etmektedir. Ayrıca tamir hizmetlerimiz de vardır.

Yeriniz Avcılarda Mı?

Perde yıkama merkezimiz Avcılardadır, adresimiz:
Yeşilkent Mahallesi Balıkyolu Caddesi G-34 Sokak No:21/A Avcılar/İstanbul

Stor Perde Yıkama Fiyatınız Nedir?

İstanbul’un en uygun perde yıkama fiyatlarımız mevcuttur. Piyasada çok fazla çeşit stor perde olduğu için storun çeşidine göre fiyatlar değişmektedir. Bize ulaşıp kumaşın cinsini bildirirseniz Ücretsiz olarak teklif sunabiliriz. Ayrıntılar için Fiyat Listesi sayfamızı inceleyebilirsiniz.