Esenler Stor Perde Yıkama

Esenler stor perde yıkama ve temizletmek isteyen müşterilerimizin zor durumunda yanında olan İstanbul stor perde yıkama firması kurulduğu günden bu yana ilkeli ve dürüstlüğünden taviz vermeden stor perde yıkama alanında hizmet vermeye devam etmektedir. Teknolojiyi yakından takip ederek son teknoloji harikası stor perde yıkama makinaları ile siz değerli halkımıza perde alanında Esenler stor perde yıkama hizmeti vermekteyiz.

Esenler Stor Perde Temizleme Tel:
0212 450 01 34

Esenler stor perde yıkama

Stor perde veya zebra perde yıkama meşakkatli ve dikkat edilmesi gereken bir yıkama sistemidir. Stor ve zebra perdeler mekanizmalı tabir edilen perdeler olması nedeniyle yıkama ve temizleme sırasında daha öncesi yerinden sökülme esnasında son derece hassas bir şekilde yerinden alınmalıdır. Ücretsiz servislerimiz ve stor perde yıkama uzmanlarımızca evinizden alınan stor perdeleriniz veya zebra perdeleriniz teknoloji harikası makinalarımızla firmamızda yıkanmakta ve yine ücretsiz servislerimizle adresinize teslim edilmektedir. Stor perdeleriniz sökülürken, yıkama esnasında ve yıkama sonrası yerine monte etme sırasında kesinlikle zarar görmeyecektir.

Esenler Stor Perde Temizleme Uygun Fiyat

Satın alırken kirlendiği zaman nasıl temizlenir acaba,  diye şüphe ile alınan stor perdeler, kullanımdan bir süre sonra kararmaya ve tozlanmaya başlarlar. Çevreden eşten dosttan alınan evde yıkama tavsiyeleri ile balkonda ya da banyoda yapılan yalan yanlış yıkama teknikleri ile meydana gelen izler, bozulan mekanizmalar perdenin kenarlarından çıkan iplikler stor perdeleri epey yıpratarak, kullanamaz hale getiriyor. Stor perde yıkama konusunda lider marka olan firmamız, evlerinizin ya da iş yerlerinizin stor perdeleri başta olmak üzere tüm perdelerinizi temizliğini itina ile yapmaktadır. https://www.istanbulstorperdeyikama.com/stor-perde-yikama-fiyatlari/

Esenler stor perde temizleme

Stor Perde Yıkama Bizim İşimiz

Stor perdelerinin yaygınlaşmaya başladığı andan itibaren stor perde yıkama hizmeti de yaygınlaşmaya başlamıştır. Stor perde yıkayan tüm şirketler halı ve koltuk yıkama hizmeti verirken, stor perdelerin kullanımının yaygınlaşma ile birlikte yıkanması, temizlenmesi ya da monte edilmesi gibi hizmetlere de ihtiyaç duyulur hale geldir. Yapısı itibari ile stor perdeler ufak hasarlarda tamiri kolaydır. Özellikle temiz ve dikkatli kullanıldığından uzun yıllar ilk günkü halini koruyabilmektedir. Firmamız da alanından uzman personelleri ve ileri teknoloji ile üretilen ekipmanları ve doğal temizlik maddeleri ile özenle yıkayıp kurutuyoruz.

Stor Perde Nasıl Yıkanır

Stor perde temizliği konusunda hizmet veren firmamız ileri teknoloji ürünleri ile sağlık bilgisi kurallarına uygun bir şekilde stor perde temizliği yapmaktadır. Stor perdelerinizi iş ya da evinize geliyor numaralayıp söktükten sonra özel temizlik maddelerimiz ile yıkayarak kontrolü yapıldıktan sonra yeniden adresinize getirerek montajını yapıp sizlere teslim ediyoruz. Perdelerinizin temizliğini sağlık bilgisi ive sağlık kurallarına uygun bir şekilde yapıyoruz. Temizlik sırasında insan sağlığına zararlı kimyasallar içermeyen organik deterjanlar ile temizliyoruz. Kaliteli yıkama hizmetini uygun fiyat aralıkları ile firmamızdan alabilirsiniz.