Zamanında Teslim Stor Perde Yıkama Hizmeti

Günümüzde zaman çok önemli bir yer edinmektedir. Her sektörde olduğu gibi stor perde yıkama sektöründe de zamanında sipariş alımı, zamanında teslim etme çok önemlidir. Sanırız kimse saatlerce evde oturup stor perde yıkamacısını beklemek istemez. Bu konunun bilinciyle firmamız zamana büyük önem vermekte ve söz verdiğimiz zaman diliminde storlarınızı almakta ve temiz bir şekilde söz verdiğimiz zamanda teslim etmekteyiz.

Zamanın Önemi ve Değeri!

Sizi saatlerce eve hapsetmiyoruz!

Şöyle bir örnek verirsek zamanın değer basit olarak anlaşılmış olur düşüncesindeyiz. Her hangi bir konuda internetten bir arama yaptığımızda karşımıza çıkan sitelerden birisine tıkladık ve 1 saniye, 2 saniye, 3 saniye bekledik site açılmadı. Bu durumda kullanıcı geri gelerek diğer sitelere tıklamaktadır. 4. 5. saniyeleri bekleyen kullanıcı sayısı çok azdır. Bu şu anlama gelmektedir. Zamanın değeri çok önemlidir. Yıllar öncesinden bir yerden bir yere gitmek günler alıyorken bu günümüzde saatler sonra kıtalar aşar konumuna geldiğimiz gibi. Bir pizza siparişi verdiğimizde firma kendini o kadar iyi optimize eder ki eğer 30 dk yı geçerse sipariş süresi sizden ücret almaz. Bu da firmayı tercih sebebi yapar.

Stor perde yıkama sektöründe de bu durum böyledir. Zamanında sipariş alımı yapmak ve zamanında stor perdeyi teslim etmek müşteri açısından tatmin edici bir durumdur. Firmamız İstanbul Stor Perde Yıkama ® zamanında teslim stor perde yıkama hizmeti vermektedir. Böylece müşterilerinden tam not alarak müşteri memnuniyeti derecesini yükseltmektedir. Siz de stor perdenizi zamana tam olarak değer veren bir firmayla çalışmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yazar: 

2012 yılından beri İstanbul'da sadece perde yıkama hizmeti vermekteyiz. Sektörde bir çok alanda öncü olarak katkı sağladık. Perde yıkama hizmeti ile birlikte perde tadilatı hizmeti ile perdenin temizliğinden bakımına kadar her alanda hizmetimiz vardır.