Güngören Stor Perde Yıkama

Güngören Stor Perde Yıkama hizmeti sunan firmamız ilçeye garantili, hızlı ve uygun fiyatta stor perde temizleme hizmeti vermektedir. Firmamız İstanbul Stor Perde Yıkama®, kurumsal yapısı ile Avrupa yakasının 1 numaralı perde temizleme firmasıdır. Güven ve kaliteyi bir arada sunan firmamız uygun fiyatları ile de öne çıkmaktadır. Kurumsal hizmetlerimizden yararlanmak için şimdi irtibata geçebilirsiniz:

Güngören Stor Perde Temizleme tel:
0212 450 01 34

Güngören stor perde yıkama

Güngören’de stor perdelerini yıkatmak veya temizletmek isteyen halkımızın imdadına yetişen Güngören stor perde yıkama firması kurulduğu günden bu yana ilkeli ve dürüstlüğünden taviz vermeden Güngören stor perde yıkama alanında hizmet vermeye devam etmektedir. Tekonlojiyi yakından takip ederek son teknoloji harikası stor perde yıkama makinaları ile siz değerli halkımıza perde yıkama alanında hizmet vermekteyiz.

Stor perde veya zebra perde yıkama meşakatli ve dikkat edilmesi gereken bir yıkama sistemidir. Stor ve zebra perdeler mekanizmalı tabir edilen perdeler olması nedeniyle yıkama ve temizleme sırasında daha öncesi yerinden sökülme esnasında son derece hassas bir şekilde yerinden alınmalıdır. Ücretsiz servislerimiz ve stor perde yıkama uzmanlarımızca evinizden alınan stor perdeleriniz veya zebra perdeleriniz teknoloji harikası makinalarımızla firmamızda yıkanmakta ve yine ücretsiz servislerimizle adresinize teslim edilmektedir. Stor perdeleriniz sökülürken, yıkama esnasında ve yıkama sonrası yerine monte etme sırasında kesinlikle zarar görmeyecektir.

Güngören Stor Perde Yıkama Uygun Fiyat

Güngören stor perde yıkama

Ev dekorunun en önemli parçalarından biri olan perdelerin son dönemlerindeki en çok tutulan ve tercih edilen türü stor perdelerdir. İster mutfağınız ister salonunuz, isterseniz çocuk odası veya yatak odası için stor perde kullanabilirsiniz. Ancak stor perdeler belli bir kullanım sonrası mikrop, toz ve kir barındırmaya başlamaktadır. Özellikle de büyük şehirlerde en geç 3 veya 4 ayda bir temizlenmesi gerekmektedir. 2 kere yaz 2 kere kış döneminde yıkatarak perdelerinizi tertemiz kullanabilirsiniz. Stor perdeler hassas olduğu için evde kendi çabalarınız ile yıkamak perdenize zarara vererek ömrünü kısaltmaktadır. Bunun için perde yıkama hizmeti veren firmamızı tercih edebilir, güvenli ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Stor Perde Temizleme Güngören İstanbul

Güngören çevresinde oturan ve stor perdelerini yıkattırmak isteyen kişiler firmamıza gerekli olan iletişim bilgilerinden ulaşarak gerekli desteği sağlayabilirler. Hijyenik, kusursuz bir yıkama ile sizlere memnun kalacağınız bir hizmet sunacağımızdan kuşkunuz olmasın. Stor perdelerinizi evinizden, kapınızdan alıp yine en kısa süre içinde tertemiz bir halde evinizin kapısına kadar getirip teslim ediyoruz. İster beyaz isterse renkli stor perdelerinizi güvenle firmamıza teslim edebilir, tertemiz ve hijyenik bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Güngören Stor Perde Yıkama Fiyatları

Stor perdelerin yıkama fiyatları perdenin uzunluğuna, enine ve yapısına, kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Sizler için en uygun şekilde hazırladığımız fiyatlar ile hem uygun hem de kusursuz hizmeti sizlerin ayağına kadar getirmekteyiz: https://www.istanbulstorperdeyikama.com/stor-perde-yikama-fiyatlari/

Sıkça Sorulan Sorular

Stor perdeleri kaç günde teslim ediyorsunuz?

Tüm hizmetlerimizde müşteriden aldığımız ürünleri 24 ile 48 saat içinde teslim ediyoruz.

Hizmetleriniz garantili mi?

Hizmetlerimizin tamamı garantilidir.

Kredi Kartı ile ödeme alıyor musunuz?

Evet kredi kartı ile ödeme alıyoruz. Ödemenizi teslim edildikten sonra yapabilirsiniz.

Perdemi yıkatmak istiyorum, sökmem gerekir mi?

Hayır sökmeniz gerekmez, firmamız mekanizmasından söktüğü perdeleri temizledikten sonra yerlerine asmaktadır.

Hangi İlçelerde Hizmet veriyorsunuz?

Firmamız İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermektedir. Avrupa yakasındaki tüm ilçelere profesyonel hizmet vermekteyiz.