Stor – Zebra Perde Yıkama

stor perde, zebra perde, tül perde

Zebra Stor Perde Temizliği

Evlerin daha çok mutfak alanlarında ve çocuk odası alanlarında kullanımı hoş görülen ve daha çok tercih edilen zebra stor perde modelleri her zaman kullanışlıdır ve dilediğiniz gibi temizliği yapılabilir. Sizler de evlerinizde, ofislerinizde ya da başka alanlarda zebra stor perde modellerinden kullanmak istiyor ancak temizliğine dair şüpheye kapılıyorsanız, derhal bu şüphe ve tedirginlikten vazgeçmeli ve hemen zebra stor perde modellerinin sahibi olmalısınız. Her zaman çok rahat bir şekilde kullanılabilen ve her zaman çok rahat bir şekilde sökülebilen zebra stor perde modellerini ister yıkatmaya verebilir isterseniz de evinizin boş alanlarında rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Cam boyutlarına göre dikimleri gerçekleştirilen zebra stor perdeler iki taraflıdır ve kullanımı bir hayli basittir.

 zebra stor perde yıkama

Zebra Stor Perde Modelleri Nasıl Temizlenmelidir?

Daha çok evlerin mutfak bölümlerinde karşımıza çıkmakta olan zebra stor perde modelleri çift taraflıdır. Mekanizması da çift taraflı olarak perdeyi yönetmek amacıyla monte edilir. Ancak zebra stor perde modellerinin tek taraflı normal stor perde modellerine oranla mekanizmalarında farklılıklar göze çarpabilir. Normal stor perdeler tek mekanizmayla sabitlenir. Ancak zebra stor perde modelleri iki taraflı olduğundan yandaki ip yardımıyla sökülemez. Ancak yukarıya monte edilen yerin dibinden sökülmesi gerekir. Bu durum göz önüne alındığında zebra perde yıkamak biraz zor gelebilir. Bu nedenle ıslak bir bez yardımıyla ya da mikrofiber bezler yardımıyla zebra stor perdeler düzenli aralıklarla silinebilir.

İstanbul Stor Perde Yıkama® Tüm Hizmetlerimiz:

  • Stor Perde Yıkama
  • Zebra Perde Yıkama
  • Blackout Perde Yıkama
  • Tül Perde Yıkama
  • Dikey Perde Yıkama

Zebra Stor Perde Temizliği Hizmetini Kurumsal Firmamızdan Alabilirsiniz

Zebra stor perde modellerine ve normal stor perde modellerine dair her türlü hizmeti ve bilgiyi müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Perdelerin mekanizmalarından kullanım amaçlarına ve aşamalarına kadar, perdelerin temizliklerinden kullanım yerlerinin uygunluğuna ve garantilerine kadar her türlü bilgiyi veriyor ve müşteri memnuniyetimizi diri tutmaya özen gösteriyoruz. Böylelikle zebra stor perde modellerini severek kullanacak ve her zaman çok daha iyisine layık olarak kullanmaya devam edeceksiniz. Hiçbir zaman hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Kolaylıkla temizliği yapılmakta olan zebra stor perde modellerine ve normal tek taraflı stor perde modellerine dair tüm hizmeti bizden alabilirsiniz.

stor perde zebra perde tül perde yıkama

Yazar: 

2012 yılından beri İstanbul'da sadece perde yıkama hizmeti vermekteyiz. Sektörde bir çok alanda öncü olarak katkı sağladık. Perde yıkama hizmeti ile birlikte perde tadilatı hizmeti ile perdenin temizliğinden bakımına kadar her alanda hizmetimiz vardır.

Bir cevap yazın