Zebra Perde Yıkama

Zebra perde yıkama hizmeti veren firmamız diğer hizmetlerimiz gibi garantili zebra perde temizleme hizmeti de mevcuttur. Zebralarınız için tek yapmanız gereken bize telefonla ulaşmak. siz çayınızı yudumlarken biz Zebra perdelerinizi yıkayıp istediğiniz zaman getirelim.

Günlük olarak kullandığımız zebra perdelerimizle neredeyse her gün göz gözeyiz desek pekte yalan olmayacak bir tesbittir. Hal böyle olunca kullandığımız, ve eve gelen misafirlerimizin ilk gözlerine çarpan zebra perdelerimizin temiz ve sağlıklı olması çok büyük önem taşımaktadır. Bunun için zebra perde yıkama firmamız sağlığa büyük önem verdiğinden dolayı size zebra perde yıkama konusunda servis hizmeti sunmaktadır. 4 mevsim veya yılın her günü perde yıkama ve temizleme hizmeti sunmaktayız. Evinizin dünyaya açılan pencerelerini süsleyen zebra perdelerinize yıkama hizmeti almak için bir telefon kadar yakın olan firmamız İstanbul geneline hizmet vermektedir.

Zebra Perde Temizleme Tel:
0212 450 01 34

Firmamız İSTANBUL STOR PERDE YIKAMA ® “zebra perde yıkama” konusunda uzman bir kuruluştur. Zebra perdeleriniz firmamızda garantili olarak temizlenmektedir. Zebra perde temizliği için sizin tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Uzman personelimiz adresinize gelerek zebra perdenizi yerinden sökerek makbuz karşılığında teslim alır. Tesisimizde temizlendikten sonra yerinde montajı yapılmaktadır.

 zebra perde yıkama
zebra perde temizleme
Zebra perde örneği