Zebra Perde Yıkama

Zebra perde yıkama hizmeti veren firmamız diğer hizmetlerimiz gibi garantili zebra perde temizleme hizmeti de mevcuttur. Zebralarınız için tek yapmanız gereken bize telefonla ulaşmak. siz çayınızı yudumlarken biz Zebra perdelerinizi yıkayıp istediğiniz zaman getirelim.

İstanbul Avrupa Yakasında Hizmetinizdeyiz

Günlük olarak kullandığımız zebra perdelerimizle neredeyse her gün göz gözeyiz desek pekte yalan olmayacak bir tespittir. Hal böyle olunca kullandığımız ve eve gelen misafirlerimizin ilk gözlerine çarpan zebra perdelerimizin temiz ve sağlıklı olması çok büyük önem taşımaktadır. Bunun için zebra perde yıkama firmamız sağlığa büyük önem verdiğinden dolayı size zebra perde yıkama konusunda servis hizmeti sunmaktadır. 4 mevsim veya yılın her günü perde yıkama ve temizleme hizmeti sunmaktayız. Evinizin dünyaya açılan pencerelerini süsleyen zebra perdelerinize yıkama hizmeti almak için bir telefon kadar yakın olan firmamız İstanbul geneline hizmet vermektedir.

 zebra perde yıkama

Zebra Perde Temizleme Hizmeti İçin Bizi Arayın

Firmamız İSTANBUL STOR PERDE YIKAMA ® “zebra perde yıkama” konusunda uzman bir kuruluştur. Zebra perdeleriniz firmamızda garantili olarak temizlenmektedir. Zebra perde temizliği için sizin tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Uzman personelimiz adresinize gelerek zebra perdenizi yerinden sökerek makbuz karşılığında teslim alır. Tesisimizde temizlendikten sonra yerinde montajı yapılmaktadır.

Zebra Perde Nasıl yıkanır?

  • Öncelikle zebra perde mekanizmasından rulo haldeyken sökülür.
  • Daha sonra fabrikamızda perde yıkama parkuruna girer.
  • İlk olarak perdenin tozu alınır.
  • Tozu alınan perde makine ile ön ıslama yapılır. Böylece perdenin kirleri yumuşar.
  • Zebra perde özel şampuan ve fırça yardımıyla yıkama işlemi ile bol köpüklü olarak yıkanır.
  • Yıkana zebra perde durulama işlemi ile bol su ile durulanır.
  • Leke kontrolünden sonra perde askılarında kapalı ortamda kurumaya bırakılır. Ortalama 10-12 saatte kurur.
  • Kuruyan perdeler paketlenerek, servise hazır halde depoda beklemeye alınır.
  • Teslim edilen perdeler, isteğe göre mekanizmasına monte edilir.
  • Müşteri bilgilendirilerek, müsait bir zaman diliminde müşteriye teslim edilir.

Görüldüğü gibi zebra perdenin bir çok yıkama aşaması bulunmaktadır. Bu aşamalar dikkatli bir şekilde uygulanarak perde hijyen bir şekilde temizlenmiş olur. Firmamız zebra perde yıkama konusunda uzmanlaşmış ve bu hizmetini garantili olarak müşterilerine sunmaktadır.

zebra perde temizleme
Zebra perde örneği