Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

Sıkça sorulan sorular

Stor Perde Yıkama İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

İstanbul’un Stor Perde Yıkamacısı olarak tüketicilerimize elimizden geldiği ölçüde bilgiler vermeye gayret sarf ediyoruz. Bu kapsamda Stor Perde Yıkama sektörü ile ilgili sıkça sorulan soruları derledik. Aşağıda başlıklar halinde sunduğumuz soruların üzerinde tıklayarak ayrıntıları görebilirsiniz. En alttan bize yorumda bulunarak varsa sormak istediğiniz soru sorabilirsiniz. Temiz, sağlıklı günler dileriz:

Stor Perde Yıkama Fiyatı Nedir?

Piyasada bir çok perde çeşidi mevcuttur. Dolayısıyla sitemizde hepsinin fiyatını yazamıyoruz. En sağlıklı ücretsiz olarak bize telefonla ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. 0212 450 01 34. Fiyat listesi sayfamızı da inceleyebilirsiniz:

Stor Perde Nasıl Çıkarılır?

İhtiyacınız olan bir merdiven ve düz tornavidadır. Stor perdeyi tavanda tutan bir aparat vardır. Aparatın ucunu tornavida ile dışa doğru iterseniz stor perde boşa çıkacaktır. Stor perde nasıl çıkarılır? Başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Stor Perde Temizleme Spreyi İşe Yarar mı?

Yeni bir stor perde için bir nebze yararlı olabilir. Eğer bir leke oluşmuşsa lekeyi çıkarabilir. Ama bir süre kullanılmış stor perdede işe yaramaz. Stor perdenin kiri çamur gibi dağılacaktır.

Stor Perde yıkama ilacı nedir?

Aslında ilaç sağlık sektöründe kullanılan bir terimdir. Pazarlama stretejisi ile bazı kişiler kullanmaktadır. İşin aslı stor perde yıkama deterjanı/şampuanı’dır. Firmamız perdenin kumaşına zarar vermeyen özel kimyasallar kullanmaktadır. Ve net olarak söyleyebiliriz ki fiyat olarak yüksek meblağlardadır.

Stor Perde Çamaşır Makinesinde nasıl yıkanır?

Çamaşır makinesinde stor perde yıkanmaz. Fakat bazı yeni stor perde kumaşları mekanizmadan tamamen ayrılmakta ve çamaşır makinesinde yıkanma özelliğine sahip olabilir. Bunu aldığınız yerden öğrenebilirsiniz. Fakat dediğimiz gibi klasik stor perdeler çamaşır makinesinde kesinlikle yıkanmaz.

Boncuklu Stor Perde Nasıl Yıkanır?

Boncuklu stor perdelerin en can sıkıcı sorunu yıkama esnasında karışmasıdır. Bunu önlemek için yıkama esnasında dağılmayacak şekilde bir kaç yerinden bağlanır. Yıkandıktan sonra tekrar bağla çözülür.

Stor Perde Sökmeden Nasıl Temizlenir?

İşin aslı temizlenmez, fakat bir internet sitesinde buna benzer sorular yer almaktadır. Eğer sökmeden olduğu yerde yıkama imkanı varsa ancak o zaman temizlenir. Başka bir yöntemle sökmeden temizlenmez.

Stor Perdede Çamaşır Suyu Kullanılır mı?

Yukarıda değindiğimiz gibi piyasada onlarca çeşit stor perde kumaşı vardır. Bunların bazıları çamaşır suyundan etkilenmezken bazıları ise çamaşır suyundan anında etkilenir. Bunu anlamak için iyi bir tecrübeye ve kumaşı iyi tanımak gerektirir.

Stor Perde Yıkama Makinesi Nedir?

Yıllardır bu sektörde yer aldığımız için firmamız stor perdeyi nasıl daha hızlı ve daha temiz yıkarız sorusunu yöneltmektedir. Bu kapsamda stor perdelerinizi en iyi şekilde yıkamak için makine ve ekipmanlar ile çalışmaktayız. Firmamız gerek son teknoloji makine gerekse ekipmanlar için en iyileri ile çalışmaktadır. Stor Perdeleriniz Firmamızda Garantili olarak yıkanmaktadır.

Zebra Perde Nasıl yıkanır?

Öncelikle Evde stor perde yıkama makalemizi incelemenizi öneriyoruz. Zebra perdeler hassas ve narin perdelerdir. Mutfakta ve salonda sıkça kullanılmaktadır. Zebra perdeyi yıkamak için önce yerinden sökmelisiniz. Ardından kırıştırmadan düz ve pürüzsüz bir zeminde yumuşak uçlu bir fırça ile yıkayabilirsiniz. Bol su ile durulayıp kuruması için bir yere asın ve kuruduktan sonra yerine asabilirisiniz.

Stor/Zebra Perde Yıkama Önerileri

Kısaca diyebiliriz ki (tecrübemize dayanarak) stor/zebra perdelerinizin temizliği için profesyonel firmaları tercih edin. Evde yapacağınız temizlik çoğu zaman sorunlara yol açacak, zamanınızı alacak, gereksiz yere strese gireceksiniz.

Bir cevap yazın