Kurumsal

İSTANBUL STOR PERDE YIKAMA ®

Firmamız 2012 yılında İstanbul’da kurulmuş ve ” İSTANBUL STOR PERDE YIKAMA ®” markası adı altında hizmet vermektedir. Sektördeki ihtiyaca yönelik özellikle müşteri memnuniyetindeki eksiklikleri gidermek, kaliteli ve profesyonel hizmeti en ücra köşedeki tüketiciye ulaştırmak için Stor Perde Yıkama firmamızı kurduk.

İlk günler İstanbul Avcılar ilçesine hizmet verdik. Müşterilerimizden aldığımız güven ile bu gün İstanbul Avrupa Yakasında girmediğimiz ilçe kalmadı. Yani geçen 6 yılda servis ağımızı Avrupa Yakasının tamamına kapsama alanımıza dahil ettik ki bu büyük bir başarıdır.

Stor perde günümüzde en çok kullanılan perdelerden olduğu için geniş bir kullanım sahasına sahiptir. Firmamız da stor perde ile ilgili tüm detayları bilmekte hatta stor perde imalatına dahi girmektedir. Hal böyle olunca stor perdenin en ince detaylarını titiz bir çalışma ile temizlemektedir. Bu temizliği de % 100 garanti altında yapmaktayız.

İstanbul Stor Perde Yıkama®, örnek bir işletme ve bu sektöre yenilikler katarak tüketicilerin uygun fiyata kurumsal hizmeti almalarını sağlamak büyük hedeflerimzi arasındadır. Bizden ücretsiz teklif almanızı önemle hatırlatır, temiz mis gibi perdelerinizi güven içinde kullanmanızı dileriz.

Misyonumuz: Stor Perde Yıkama sektörüne yenilikçi bir yaklaşım ile profesyonel yıkama sistemini sektöre aşılamak. Ayrıca Müşteri memnuniyeti bizim için vazgeçilmez ilkelerimizin başında gelmektedir.

Vizyonumuz: Profesyonel ve güvenilir stor perde yıkama hizmetini İstanbul ile geneline yaymak, böylece personel sayımızı artırarak istihdama destek vermek. Stor perde yıkama sektöründe öncü kuruluş olarak sektöre faydalı hizmetler sunmak.

istanbul stor perde yıkama
Örnek Bir Stor Perde Montajı