Zeytinburnu Stor Perde Yıkama

Zeytinburnu Stor Perde Yıkama hizmetini İstanbul’un Kurumsal Stor Perde Yıkama firmasından almak ister misiniz. Uygun fiyat, hızlı servis ve garantisiyle tüm ilçeye hizmet vermekteyiz. Stor, zebra, ve tüm perde çeşitlerini firmamız garantisi altında yıkamaktadır. Kurumsal hizmetlerimizden yararlanmak için irtibata geçebilirsiniz:

Zeytinburnu Stor Temizleme Tel:
0212 450 01 34

Zeytinburnu stor perde yıkama

En güvenli, en sağlıklı, en uygun fiyatla stor perde yıkama ve temizleme hizmeti veriyoruz. Stor perdelerinizi ve zebra perdelerinizi pırıl pırıl tertemiz yıkayıp size teslim eden firmamız her geçen gün artan müşteri portföyü ve hizmet ağıyla stor perde yıkama alanında yeni bir çığır açmıştır. Stor perdelerimi nerede yıkatırım? diye kendinize dert etmeyin arayın bizi gelip perdelerinizi alıp tertemiz yıkadıktan sonra kapınıza kadar getirip teslim edelim. Stor perde, zebra perde ve diğer perde çeşitlerini de hijyenik ortamda yıkayan Zeytinburnu stor perde yıkama hizmeti ile her mevsim hizmetinizdeyiz.

Zeytinburnu Perde Yıkama Uygun Fiyat

İstanbul’un diğer ilçelerinde olduğu gibi Zeytinburnu ilçesinde de perde temizleme hizmeti son yıllarda hızla artmıştır. En çok ilgi çeken perde modelleri arasında evleri süsleyen stor perdeler gelmektedir. Her evde kullanıldığı günümüzde sıklıkla görülüyor. Şıklığı ve kullanım kolaylığı sayesinde stor perdeler çok tercih ediliyor. Stor perde kullanıcılarının tek şikayeti temizliği konusunda oluyor. Normal bir tül gibi makinede yıkamak ya da ev ortamında temizlemek pek mümkün olmuyor. Stor perde yıkama hizmetini sunan firmalar bulunuyor. Bu sayede stor perde temizliği zahmetsiz ve kolay bir şekilde hallediliyor. Firmamız stor perde yıkama hizmetini veriyor. Bu hizmeti en iyi şekilde sağlıyoruz.

Zeytinburnu stor perde yıkama

Stor Perde Yıkatmanın Avantajları

Stor perdeler kullanımı kolay fakat temizliği zordur. Evde silmeye çalışıldığında lekeler oluşur ve daha bu durum perdelerin kötü görünmesine neden olur. Bu sebeple en iyi yöntem stor perde yıkama hizmetini veren yerlere yıkatmaktır. Firmamız bu hizmeti en iyi şekilde sağlamaktadır. Yıkanacak stor perdeler çalışanlarımız tarafından evinizden alınıyor ve yıkanıp temiz bir şekilde tekrar evinize teslim ediliyor. Yıkama işlemini hijyen kurallarına uygun olarak yapıyoruz. En iyi temizlik ürünlerini kullanıyoruz. Yıkama sırasında özenle davranıyoruz. Stor perdelerde deforme ya da renk bozulması oluşmasına sebep olacak her şeyden uzak duruyoruz. Yıkama işlemini en iyi şekilde yaparak stor perdelerinizi teslim ediyoruz. Firmamız bu konuda güvenilir bir firmadır. Çalışanlarımızla, müşterilerimize en iyi hizmeti sağlıyoruz.

Stor Perde Yıkatma Ücretleri

Firmamız stor perde yıkama hizmetini uygun fiyatlara sağlıyor. Ücretleri perdelerin metrelerine göre farklılık gösteriyor. Sağladığımız kaliteli hizmet karşısında müşterilerimize uygun fiyatlar sunuyoruz. Aldığımız stor perdeleri en iyi şekilde yıkayıp, kuruttuktan sonra teslim ediyoruz. Bu hizmeti firmamızdan güvenle alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Teslim Süresi Nedir?

Stor perdeleriniz ortalama 24 ile 48 saat arası teslim edilmektedir.

Servis Ücreti Nedir?

Firmamız tüm hizmetlerinde ücretsiz servis hizmeti sunmaktadır.

Neden Sizi Tercih Etmeliyim?

Sektörde stor perde yıkama hizmeti veren öncü kuruluşlardan birisiyiz. Her çeşit stor perdeyi garantili olarak ve müşteri memnuniyetini gözeterek hizmet veriyoruz.

Hangi Perdeleri Yıkıyorsunuz?

Stor perde çeşitlerinin tamamını yıkıyoruz, zebra perde gibi. Ayrıca blackout, güneşlik, tül perde yıkama hizmetimiz de mevcuttur.

Günümüzde bir çok firma perde temizleme sektörüne girmektedir. Bu noktada kimi seçeceğiniz konusunda kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Sektöre yön veren bir firma olarak tavsiyemiz sadece perde yıkama hizmeti veren firmalar ile çalışmanız olacaktır. Sizce bir firma on işi aynı anda yaptığında mı kaliteli hizmet sunar yoksa 1 işi yaptığında mı kaliteli hizmeti sunar. Dolayısıyla firmamız da sadece perde temizliği alanında hizmet verdiği için bu işini de en iyi ve kaliteli olarak vermektedir.

Aşağıdaki haritadan firmamızı inceleyebilir ve yol tarifi alabilirsiniz.