Stor Perde Tamiri

Stor perdeler kolay kolay arıza yapmazlar, fakat nadiren de olsa tamir isteyen, tadilat gerektiren durumlar olabilir. Bu makalemizde stor perde tamiri nasıl yapılır, stor perde tamiri için kiminle iletişim kurmanız gerekir bunlardan bahsedeceğiz.

Stor Perde Tamiri Nasıl Yapılır?

Stor perdeler genellikle sökme ve takma sırasında hasar görebilir. Özellikle acemi kişiler, storun nasıl söküleceğini bilmeyenler yanlış işlem sonucu stor perdeye hasar verebilir. Öncelikle stor perdeyi sökmeden önce nasıl söküleceğini stor perdenin montajı hakkında bilgi edinmesi çok önemlidir. Her işte olduğu gibi bu konuda da tecrübe çok önemlidir.

Stor perde tamir ustası

Stor perde tamirinde önemli olan bir diğer konu da malzeme stoğudur. Eğer elinizde stor perdeye ait tüm malzemeler yoksa malzemesiz bir tamirat veya tadilat yapmak da söz konusu değildir. Yeteri kadar ray, biraz montaj ayağı, stor perde kumaşı, stor zincirleri, silindir alüminyum profil gibi daha bir çok malzemenin stok olarak bulunması gerekir. Ki çıkan arızanın malzeme ile rahatlıkla tamiratı yapılabilsin.

Stor perde tamiri yaparken malzemeleri dikkatli kullanmak yine önemli noktalardan bir tanesidir. Dikkatlice stor yerinden sökülmeli, eksik, kırık, yırtık parça yenisi ile değiştirilerek tadilat bittikten sonra yerine dikkatlice monta etmek gerekir.

Stor perde tamir malzemeleri

İstanbul’da Stor Perde Tamiri

İstanbul’da stor perdenizin tamiri için endişe etmenize hiç gerek yok. İstanbul Stor Perde Yıkama ® firması olarak il genelinde stor perde tamiri/tadilatı hizmetleri vermekteyiz. Firmamız tüm stor perdelerin montajı ve tamir işlerini üstlenmektedir. Ücretsiz teklif alarak storlarınızın eski görünümüne kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Yazar: 

2012 yılından beri İstanbul'da sadece perde yıkama hizmeti vermekteyiz. Sektörde bir çok alanda öncü olarak katkı sağladık. Perde yıkama hizmeti ile birlikte perde tadilatı hizmeti ile perdenin temizliğinden bakımına kadar her alanda hizmetimiz vardır.