Esenyurt Stor Perde Yıkama

Esenyurt Stor Perde Yıkama, İstanbul Stor Perde yıkama firmasının en önemli hizmet verdiği ilçedir, Uygun fiyatta, garantili ve kurumsal yapısı ile ilçeye stor perde temizliği sunmaktadır. Bunun yanında her çeşit perdenizin temizliği için firmamız ile irtibata geçebilir, kurumsal hizmetin tadını çıkarabilirsiniz.

Esenyurt Stor Perde Temizleme
Ücretsiz Fiyat Teklifi: 0212 450 01 34

Esenyurt stor perde yıkama

İstanbul’un en güzel ilçelerinden biri olan Esenyurt’ta stor perde yıkama ve zebra perde yıkama hizmeti veren İstanbul Stor Perde Yıkama firması olarak her daim hizmetinizde olan firmamız evinizde yada iş yerinizde bulunduğunuz mekanın bir parçası haline gelen stor perdelerinizi artık gönül rahatlığı ile yıkatabileceğiniz bir adresiniz var. Dört mevsim perde yıkama alanında bizlerden hizmet alabilmek için bir telefon edip adresinizi bildirmeniz yeterli. Ücretsiz servislerimiz ve Esenyurt stor perde yıkama uzmanlarımızca evinizden alınan stor perdeleriniz veya zebra perdeleriniz teknoloji harikası makinalarımızla firmamızda yıkanmakta ve yine ücretsiz servislerimizle adresinize teslim edilmektedir. Stor perdeleriniz sökülürken, yıkama esnasında ve yıkama sonrası yerine monte etme sırasında kesinlikle zarar görmeyecektir.

Esenyurt Stor Perde Yıkama Uygun Fiyat

İstanbul’un 1 numaralı stor perde yıkama firması olarak uygun fiyatlı politikamız ile perdelerinizi yıkatabilirsiniz. Stor perdeler apreli kumaştan yapıldığı için fazla bakım gerektirmez, ancak konu temizlik olduğu zaman temizlik periyodu 6 ayda bir olmalıdır. Aksi takdirde toz ve kirden oluşan kalıntı kararma şeklinde perdenin dokusuna kadar işleyecektir ki, bu da geri dönülmeyen sıkıntılı görüntülere gebedir. Stor perdeler toz ve sigaradan, güneşin sarartıcı etkisine maruz kalır. Bu sebeple storlarınızın yıkama zamanı geldiklerinde bizimle irtibata geçtiğiniz andan itibaren evinizden itina ile sökülüp tesisimizde yıkandıktan, özel kurutulduktan ve paketlendikten sonra alınan yere takılarak teslimatı gerçekleştirilir.

Esenyurt stor perde temizleme

Profesyonel Stor Perde Temizliği

Zamanla biriken toz ve kirler bakteriler için yaşam alanının oluşması demektir. Bununla birlikte alerjik hastalıkların tetiklenmesi demektir. Bütün bu olumsuzluklarla birlikte yaşam kalitesi düşer ve sağlıksız ortamlar fazlalaşır.

Stor perdelerin yılda en az 1 kez yıkanması gerekiyor, hatta bazen yılda 2 kez bile önerilebilir. Bu yıkama dilimi aslında bulunulan ortama göre değişkenlik gösterir. Çok fazla toz alan bir mekansa temizleme işlemi 6 aya indirgenmelidir. Eğer bir leke söz konusu olmuşsa bunun bekletilmesi halinde çıkarılması da zor olacaktır. Mutlaka işin uzmanı tarafından sonuçlandırılmalıdır. Stor perdeler artık günümüzde çok fazla kullanılan perde tiplerinden biri olmuştur. Kullanımının kolay olduğu kadar sökülüp takılması da kolaydır. Ama iş temizliğine gelince her şey de olduğu gibi işin bilgi sahibi olanına teslim edilmesi her zaman için en doğrusudur. Temizlik hizmetleri ve malzemeleri açısından stor perdeleri dokusu gibi hassas bir şekilde temizlenmesi en doğru yaklaşım olacaktır. Biz irtibatınız halinde en kısa sürede adresinizden stor perdelerinizi alıp temizliğini gerçekleştirir ve yine en kısa sürede tarafınıza montajını da yapıp teslim ederiz.

Esenyurt stor perde yıkama