Gizlilik Politikası

Güncelleme Tarihi: 27.11.2020

Bu gizlilik politikası, Yavuz BOYRAZ tarafından işletilmekte olan İSTANBUL STOR PERDE YIKAMA ® web sitesinin veri toplama ve kullanma uygulamalarını açıklamaktadır. Bu Siteye erişmeniz bu gizlilik bildiriminde tanımlanan, bilgi toplama ve kullanma uygulamalarını kabul ediyor olduğunuzu gösterir.

İstanbul Stor Perde Yıkama ® Firması Gizlilik Politikası

Kişisel Bilgilerinizin Toplanması

Web sitemizde (https://www.istanbulstorperdeyikama.com) çerez (cache) özelliği kullanıkmakta olup, hizmetlerimizin geliştirilmesi gibi durumlar için kayıt altında alınabilir: (Google Analytics, Ads, Search Console)

Bize ulaşarak sipariş verdiğiniz anda tarafımıza verdiğiniz tüm bilgiler (adınız, işletme adı, telefon, eposta, adres vb.) gibi topladığımız veriler, kesinlikle 3. taraf işletmeler ile paylaşılmaz. Sadece müşteri ile iletişimde kullanılmak üzere kayıt altına alınır. Müşteri memnuniyeti için bazen müşteriye ulaşmak için de kullanılabilir.

Site, ziyaretleriniz hakkında, siteye erişmek için kullandığınız internet servis sağlayıcısının adı ve internet protokol (IP) adresi, siteye erişme tarihi ve saatiniz, sitede bulunduğunuz sırada eriştiğiniz sayfalar ve sitemize doğrudan bağlanmanızı sağlayan web sitesinin internet adresi gibi birtakım bilgiler toplayabilir: (Google servisleri tarafından). Bu bilgiler sitenin iyileştirilmesi, eğilimlerin analiz edilmesi ve sitenin yönetilmesi için kullanılabilir.

İSTANBUL STOR PERDE YIKAMA ®, kişisel bilgilerinizi yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya (a) yasal gereklere uygun hareket etmek veya https://www.istanbulstorperdeyikama.com ya da siteye tebliğ edilen yasal işlemlere uymak; (b) İSTANBUL STOR PERDE YIKAMA ® haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak; (c) kamu güvenliği açısından acil durumlarda harekete geçmek için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir.

Herhangi bir zamanda günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-maillerin alt kısmında bulunan “E-bulten listemizden çıkmak için lütfen ” üyelikten çık” linkine tıklayarak e-bulten üyeliğinden kolayca çıkabilirsiniz.

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği

İSTANBUL STOR PERDE YIKAMA ®, kişisel bilgilerinizin güvenliğini korumayı ilke edinmiştir. Kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişime, kullanıma veya açığa çıkmaya karşı korumak için çok çeşitli güvenlik teknolojileri ve yordamları kullanır. Örneğin web sitemizde (SSL) protokolü gibi şifreleme yöntemleri kullanmaktayız.

Bu Gizlilik Bildiriminde Yapılabilecek Değişiklikler

Bu gizlilik bildirimini zaman zaman güncelleştirebiliriz. Bunu yaparken gizlilik bildiriminin üst bölümünde yer alan “son güncelleştirme tarihi” kısmını da değiştiririz. Topladığımız kişisel bilgileri korumak için hangi yöntemlerden yararlandığımız konusunda bilgi sahibi olmak için bu gizlilik bildirimini düzenli aralıklarla gözden geçirmenizi öneririz. Hizmeti sürekli şekilde kullanmanız bu gizlilik bildirimini ve yapılabilecek güncelleştirmeleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu sayfada İSTANBUL STOR PERDE YIKAMA ® firması olarak belirlediğimiz Gizlilik Politikamız yer almaktadır. Gizliliğiniz bizim için önemlidir ve korumak için hem yasal olarak hem de kişisel olarak da büyük gayret gösterdiğimizi bilmenizi isteriz.

İSTANBUL STOR PERDE YIKAMA ® İstanbul’un Tescilli Stor Perde Yıkama Firması.