Hizmetlerimiz

Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama sistemli çalışmayı gerektiren bir yıkama işlemidir.Günümüz teknolojisi ve ev tekstil ürünleri araştırmasında stor perde ev hanımlarının ve iş yeri sahiplerinin perde konusunda sorunlarına kolay çözümler sunması açısından büyük önem taşımaktadır. Evlerdeki veya iş yerlerindeki stor perdeler-zebra perdeler zamanla kullanımına ve çevre şartlarına göre düzenli olarak yıkanması ve temizlenmesi gerekmektedir.

Stor perdeler ve zebra perdeler mekanizmalı perdeler olduğundan dolayı perde aparatların zarar görmemesi gerektiğinden bu perdelerin işin uzmanı servisler tarafından yıkanması ve temizlenmesi daha uygun olacaktır.Biz sizin adınıza stor perde yıkama servisi olarak stor perde yıkama ve zebra perde yıkama işlemini memnuniyetle yerine getirmekteyiz.

stor perde yıkama öncesi ve sonrası

Zebra Perde Yıkama

Günlük olarak kullandığımız zebra perdelerimizle neredeyse her gün göz gözeyiz desek pekte yalan olmayacak bir tespittir. Hal böyle olunca kullandığımız, ve eve gelen misafirlerimizin ilk gözlerine çarpan zebra perdelerimizin temiz ve sağlıklı olması çok büyük önem taşımaktadır. Bunun için zebra perde yıkama firmamız sağlığa büyük önem verdiğinden dolayı size zebra perde yıkama konusunda servis hizmeti sunmaktadır. 4 mevsim veya yılın her günü perde yıkama ve temizleme hizmeti sunmaktayız. Evinizin dünyaya açılan pencerelerini süsleyen zebra perdelerinize yıkama hizmeti almak için bir telefon kadar yakın olan firmamız İstanbul geneline hizmet vermektedir.

zebra perde temizleme

Perde Yıkama

Stor perde yıkama ve zebra perde yıkama işlemlerinin yanı sıra diğer tül perde, balon perde, boncuk perde, briz perde, bölme Perde, cibinlik, country perde, Fransız Tül Perde, Nuette Perde, plise perde, ip perde, jaluzi perde, karartma perde, korniş kravüze mekanizmalı perde ve merdiven perdesi gibi perde çeşitleriniz de itina ile hijyenik ortamlarda yıkanmakta ve temizlenmektedir. Perdelerinizin üzerinde bulunan inatçı lekeler ve kirler temizlendikten ve yıkandıktan sonra ilk günkü gibi pırıl pırıl tertemiz olarak evinize teslim edilmektedir.

Dikey Perde Yıkama

Dikey perdeler yıkanması en zor perdelerden birisidir. Yıkama için yer olmaması, dikey perdenin yerinden sökülmesi biraz zahmetli bir iştir. Özellikle yıkama aşamasında kumaşın hasar görmesi büyük sorunlar çıkarabilmektedir. Firmamız Dikey Perde yıkama hizmeti ile sizleri bu sorunlardan kurtarmaktadır.

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama alanında da hizmet veren firmamız yerinde koltuk yıkama veya mobil koltuk yıkama servisleriyle yılın hergünü 4 mevsim siz değerli halkımıza hizmet vermektedir. İstanbul genelinde koltuk yıkama firmaları içerisinde en çok tercih edilen İstanbul koltuk yıkama firması, uyguladığı ekonomik koltuk yıkama fiyatları açısından da en uygun koltuk yıkama fiyatyları belirlemektedir.Kullanılan koltuk yıkama ilaçları veya deterjanları insan sağlığına zararsız olup parfüm içermemektedir.Sizin koltuk yıkama hizmetinizden önce sağlığını düşünen firmamız daha sağlıklı bir ortamda hijyenik bir alanda yaşamanız için elinden gelen hizmeti sunmaktadır.