Stor Perde Montaj Aparatı

Stor perde montaj aparatı en sık ihtiyaç duyulan malzemedir. Sert çelikten imal edildiği için bazen zorlamadan dolayı bazen malzemenin zayıf olmasından dolayı kırılabilir. Aşağıda değişik stor perde montaj aparatı resimlerini inceleyebilirsiniz.

Metal montaj aparatı/ayağı stor perdenin montajı sırasında olmazsa olmaz en önemli parçadır. Bu aparat yoksa perdeyi montaj etmeniz de çok zorlaşacaktır. Firmamız gerek perde yıkama sonrası montaj sırasında gerekse ilk defa montaj sırasında ihtiyaç halinde her çeşit aparattan bulundurmaktadır.

Özellikle stor perde tamiri sırasında sıkça ihtiyacımız olduğundan her çeşidinden yanımızda bulunduruyoruz.

Stor perde montaj aparatları

Montaj aparatını kullanırken çok fazla bastırmamaya dikkat edin. Çok set bastırılırsa sert çelikten yapıldığı için kırılabilir. Plastik metal aparatlar çeliğe göre daha hassastır ve daha dikkatli olunması gerekir.

Firmamız İstanbul Stor Perde Yıkama ® stor perde imalatı yapmakta ve stor perdelerinizi sorunsuz bir şekilde montajını yapmaktadır.

Yazar: 

2012 yılından beri İstanbul'da sadece perde yıkama hizmeti vermekteyiz. Sektörde bir çok alanda öncü olarak katkı sağladık. Perde yıkama hizmeti ile birlikte perde tadilatı hizmeti ile perdenin temizliğinden bakımına kadar her alanda hizmetimiz vardır.