48 Saatte Teslim Stor Perde Yıkama Hizmeti

Zamanın çok değerli olduğu günümüzde 48 saatte stor perdelerinizin yıkanıp temizlenmiş bir şekilde adresinize teslim edilmesini ister misiniz ? Hemen şimdi bize ulaşarak 48 saatte teslim hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

48 Saatte Teslim

İstanbul Stor Perde Yıkama® firması olarak 48 saatte teslim hizmetini sunmaktan gurur duyar. 48 saatte teslim hizmeti için bir takım alt yapıya ihtiyacınız vardır. Hızlı servis, geniş servis ağı, kısa sürede yıkama yapabilecek ekipman ve hızlı bir şekilde kurutmak için kapalı kurutma alanı. Tüm bunlar iyi bir yatırım sonucunda elde edilmektedir.

Kalite İçin Daha Fazla Çalışıyoruz

Hizmetlerimizin kalitesini artırmak için her geçen gün daha fazla çalışıyoruz. Özellikle 48 saatte teslim hizmeti için büyük yatırımlar yaptık. Kurutma alanımızı iki katına çıkararak daha fazla stor perdeyi daha hızlı bir şekilde kurutmayı hedefledik. Firmamız bu gibi hizmet kalitemizi artırmak için masraftan kaçmamaktadır. En iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

İstanbul’un en büyük stor perde yıkama firmasındasınız. Her çeşit stor perdeyi kusursuz bir şekilde yıkıyor ve 48 saatte teslim ediyoruz. Bize ulaşarak hizmet kalitemizi siz de görebilir ve mutlu müşterilerimiz arasında yerinizi alabilirsiniz.

Yazar: 

2012 yılından beri İstanbul'da sadece perde yıkama hizmeti vermekteyiz. Sektörde bir çok alanda öncü olarak katkı sağladık. Perde yıkama hizmeti ile birlikte perde tadilatı hizmeti ile perdenin temizliğinden bakımına kadar her alanda hizmetimiz vardır.