Kış Mevsiminde Perde Yıkanır mı?

Perde temizleme işi bir çok ev hanımı için can sıkıcı olmaktadır. Hele ki kış mevsiminde bu katlanarak artmaktadır. Misafir geleceği zaman ev hanımlarına bir telaş kaplar. Çünkü perde ev hanımları için ayrı bir öneme sahiptir. Temiz perde olan bir evde ferah bir hava varken, kirli bir perde olan evde can sıkıcı bir ortam olması çok sık görülen bir durumdur.

Kışın perde temizlenir mi?

İstanbul Stor Perde Yıkama

Evde her ne kadar sorun olsa da firmamız için bu hiç sorun değil. Yaz kış demeden İstanbul’un perde yıkama markası İstanbul Stor Perde Yıkama® kesintisiz hizmet vermektedir. Perdelerinizi kış mevsiminde de yıkatabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

Perdelerinizi 4 mevsim yıkıyoruz.

Stor perde, zebra perde ve diğer perdeleriniz olsun hiç fark etmeksizin perdelerinizi 4 mevsim yıkıyoruz. Bize ulaşmanız yeterli bu konuda. Bazı firmalar sezonluk çalışmakta iş olmadığı dönemlerde ya personel çıkarmakta ya da işyerini kapatmaktadır. Firmamızda bu söz konusu dahi değildir. İstanbul’un perdelerini yaz-kış-sezonluk demeden her mevsimde dönemde yıkıyoruz.

İstanbul’un Stor Perde Yıkama Firması

Firmamız İstanbul geneline hızlı ve güvenli stor perde yıkama hizmeti vermektedir. Bu hizmetimizi yaz kış demeden 4 mevsim yerine getirmekteyiz. Bir telefonla bize ulaşarak perdenizin yıkanmasını isteyebilirsiniz.

Yıkanmış stor perdeler
Bağcılar stor perde yıkama

Yazar: 

2012 yılından beri İstanbul'da sadece perde yıkama hizmeti vermekteyiz. Sektörde bir çok alanda öncü olarak katkı sağladık. Perde yıkama hizmeti ile birlikte perde tadilatı hizmeti ile perdenin temizliğinden bakımına kadar her alanda hizmetimiz vardır.

Bir cevap yazın