Şirinevler Stor Perde Yıkama

Şirinevler stor perde yıkama hizmetini kurumsal yapısı ile veren İstanbul stor perde yıkama firması sizlere İstanbul’un her ilçesi ve semtinde hizmet sağlıyor. Tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçip perdelerinizi tezmizletmek istediğinizi belirtmek.

Şirinevler Stor Temizleme Tel:
0212 450 01 34

Şirinevler stor perde yıkama

Ücretsiz servisimizle kapınıza kadar gelip stor perdelerinizi söküp size en yakın şubemizde temizletiyoruz. Temizleme işlemi bittikten sonra perdelerinizi servisimizle geri getirip montajını gerçekleştiriyoruz. Şirinevler stor perde yıkama olarak müşterilerimizi memnun etmek birinci amacımızdır. Uzman kadromuzla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktayız. Perde temizleme işlemi bittikten sonra ilk günkü kadar temiz ve gözalıcı görünümüne tekrar kavuşacaktır. Eğer gerçekten kaliteli hizmet ve uygun fiyat garantisi arıyorsanız doğru adrestesiniz. İletişim sayfamızdan bizlere ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kaliteli Hizmet ve Uygun Fiyat Garantisi

Sektörde uzun zaman temizleme hizmeti veren firmamız, müşteri taleplerini inceleyerek bu doğrultuda kendini geliştirmiştir. Hizmet yelpazesini genişleterek müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılar pozisyona gelmiştir. Zebra perde yıkama ve stor perde yıkama uzmanlaşarak bir çok ofis ve ev ortamının temizliğinde müşterilerine büyük kolaylık sağlamıştır. Zebra perde, stor perde ev ortamında temizlenmeleri zor ve riskli olduğu için sizleri bu zorluklardan ve risklerden koruyoruz. Tek yapmanız gereken bizim iletişime geçip perdelerinizin ölçüsüne ve türüne göre fiyat almak. Uzman kadromuz sizin için en iyisini istiyor.

Şirinevler stor perde yıkama
Şirinevler stor perde yıkama

Şirinevler Stor Perde Yıkama

Stor perdeler apreli kumaşlardır ve rulo halinde tutunabilmesi içinde alüminyum boru ve tutucusu artı zincir mekanizması ile bir bileşimden oluşur. Stor perdeler kullanım açısından özellikle ışık girişini engellemek amaçlı tercih edilir. Stor perdeler özelliği nedeni ile çok sık kirlenir. Özellikle de stor perdeler temizliği söz konusu olduğundan sökülüp takılma işlemi zor olduğundan zarar görme, deforme olabilme sorunu sıklıkla görülmektedir. Birkaç yıkama sonrasında iplikler çıkma hatta hatta yırtılmalar bile yaşanabilir. Bu sebeple stor perde temizliklerinizde profesyonel bir yardım almanız stor perdelerinizin ömrünü uzatacaktır.

Perde alırken kadınlar tarafından aslında en önemli konu temizliğinin nasıl olacağıdır. Seçim yapılırken genelde ilk soru budur. Nasıl temizlenecek? Perdeler her ne çeşit olursa olsun bir süre sonra kararmaya dolayısıyla kirlenmeye başlar. Eğer yanlış yıkama tekniklerine maruz kalırsa da maalesef ki yıpranırlar. Stor perdeler ise diğer perde tiplerine nazaran çok daha hassas mekanizmalara sahip olduğundan dikkatin 2 kat fazla olması gerekir. Bu sebeple stor perde temizliklerinde bilinmeyen kimyasal temizlik ürünleri ile bilinçsizce yıkama tekniklerinin kullanılmaması stor perdelerinize zarar verebilir.

Stor Perde Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kullanılan deterjan ve yıkama tekniklerine önem verilmelidir. Stor perdelerin özel deterjanları vardır. Kullanılması gereken leke çıkarıcılar da keza stor perdelere göre seçilir. Yıkama tekniği olsun kullanılacak temizlik ürünleri olsun bu noktada önem taşır. Stor perdelerinize zarar vermeyecek teknikler tercih ediyoruz. Profesyonel çalışanlarımız ile Şirinevler stor perde temizliğinde önde gelen firmalardan biriyiz. Sizde kurumsal hizmet kalitemize güvenerek stor perdelerinizi bize emanet edebilirsiniz.