Perde Yıkama

Perde yıkama sektöründe uzun yıllardır çalışmalarını sürdüren İstanbul Stor Perde Yıkama firması ® bu konuda titiz bir çalışma yürütmektedir. Tecrübesiyle her çeşit perdeyi yıkayan firmamız, kurumsal bir yapı çerçevesinde müşteri memnuniyetine önem veren perde temizleme firmasıdır.

Stor perde yıkama ve zebra perde yıkama işlemlerinin yanı sıra diğer tül perde, balon perde, boncuk perde, briz perde, bölme perde, cibinlik, country perde, Fransız Tül Perde, Nuette Perde, plise perde, ip perde, jaluzi perde, karartma perde, korniş kravüze mekanizmalı perde ve merdiven perdesi gibi perde çeşitleriniz de itina ile hijyenik ortamlarda yıkanmakta ve temizlenmektedir. Perdelerinizin üzerinde bulunan inatçı lekeler ve kirler temizlendikten ve yıkandıktan sonra ilk günkü gibi pırıl pırıl tertemiz olarak evinize teslim edilmektedir.

Perde Yıkamada Kaliteli Hizmet

perde yıkama

Perdelerin doğru teknikler kullanılarak yıkanması son derece önemlidir. Doğal deterjanların kullanılması perdelerinizin ilk günkü görünümünü koruyacağı gibi ömrünü de uzatacaktır. Perde temizliğinde bu konuda dikkatli davranan ve titizlikle çalışan firmaları tercih etmelisiniz. Bünyemizde sunulan bu hizmetler Avrupa standartlarında sunulmakta olup, en uygun fiyat aralıkları ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Perde yıkama hizmetini sunan uzman ekiplerimiz, son model perde yıkama makinelerinde perdelerinizi temizliyor ve kurutarak size teslim etmektedir. Perde modellerini incelediğimizde farklı özelliklere sahip onlarca perde modeli bulmak mümkündür. Tüm bu perdelerin her birinin yıkama tekniği farklı olup, doğru teknikler kullanılarak perdelerinizin temizlenmesi gerekiyor.

Profesyonel perde temizleme hizmeti
Profesyonel perde temizleme

Perdelerinizin Özelliğine Göre Doğru Yıkama Tekniğinin Önemi

Her perdenin kendine as bir yapısı ve özelliği vardır. Bu özelliğe dikkat eden firmamız, uzman ve profesyonel çalışanlarla faaliyetlerini sürdürmektedir. Tül perdelerin temizliği farklı olurken, stor ve zebra perdelerin temizlik tekniği farklı olmaktadır. Perde temizliği konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Perdelere özel doğru teknikler kullanılarak gerçekleşen temizlik hizmetleri modern perde yıkama hizmeti sunduğumuz makinelerde gerçekleşmektedir. Doğru yıkama tekniği ile perdelerin ilk günkü görünümünü koruyarak temizlenmesini isterseniz, firmamızda bu hizmetleri güvenle alabilirsiniz. Uzman ekibimiz, hijyenik deterjanlar ve son model yıkama makinelerimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışmaktayız.

Bizi Tercih Etmek İçin Birçok Nedeniniz Var?

Kurumsal hizmet sunan İstanbul Stor Perde Yıkama firmamız, kullanmış olduğu perde yıkama makinelerinden tutunda deterjanlara kadar en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışmaktadır. Uygun fiyat aralıkları ile sunulan bu hizmetlerden yararlanmak istediğinizde bizi aramanız yeterlidir. Kısa sürede adresinize ulaşıyor, perdelerinizi sizden alıyor ve en kısa sürede size teslim ediyoruz. Güzel kokular kokan perdeleriniz, doğal deterjanlarla yıkanmaktadır. Güler yüzlü çalışanlarımız ile müşteri odaklı hizmet sunuyoruz. Verdiğiniz paranın hakkını almak istediğinizde en doğru adreslerden biri olan firmamız, İstanbul’un her bir ilçesine hizmetlerini ulaştırmaktadır. Bir telefon kadar yakın olan perde yıkama firmamız, son model makinelerde hijyen kurallarına uygun olarak perdelerinizi temizliyor. Siz de uygun fiyatlı ve kaliteli perde yıkama hizmetleri için bizi tercih edebilirsiniz.