Yeni Yılda Yeni Hizmet Bölgeleri

2020 yılının gelmesi ile birlikte İstanbul’un lider Stor Perde yıkama firması olarak hizmet kalitemizi daha da artırarak daha geniş hizmet bölgelerine açılıyoruz.

Avrupa Yakası Stor Perde Yıkama Hizmeti

Firmamız İstanbul Stor Perde Yıkama yıllardır İstanbul’un Avrupa Yakasında profesyonel hizmet vermektedir. 2020 yılı ile birlikte İstanbul Anadolu yakasına da servis hizmetimiz başlamıştır. İlk olarak Üsküdar ve Kadıköy ilçelerinde stor perde yıkama hizmeti vermeye başlıyoruz. Çok yakında bu hizmet ağımızı yavaş ama emin adımlarla genişletmeye devam edeceğiz.

Anadolu Yakası Stor Perde Yıkama Hizmeti

Üsküdar ilçesi ile başladığımız bu hizmetimizde kalite ve müşteri memnuniyeti önceliğimiz arasındadır. Profesyonel ve kurumsal bir yapı ile stor perdelerinizi ücretsiz servisimiz ile Üsküdar ve Kadıköy ilçelerinden alıyor ve temizlendikten sonra en geç 48 saat içinde adresinize teslim ediyoruz.

Üsküdar Stor Perde Yıkama

Üsküdar’da stor perdelerinizin temizlenmesi için kendinizi strese sokmanıza gerek yok. Üsküdar Stor perde yıkama hizmetimizden yararlanmanız yeterlidir.

Yazar: 

2012 yılından beri İstanbul'da sadece perde yıkama hizmeti vermekteyiz. Sektörde bir çok alanda öncü olarak katkı sağladık. Perde yıkama hizmeti ile birlikte perde tadilatı hizmeti ile perdenin temizliğinden bakımına kadar her alanda hizmetimiz vardır.