Yeni Normalleşme İle Evde Temizlik İşleri

Son 1,5 yıldır covid-19 ile büyük bir mücadele içindeyiz. Aşıların üretiminin artmasıyla birlikte ülkelerin aşılanma süreci de hızlanmış durumda. Paralel olarak ülkemizde de özellikle Haziran ayı ile birlikte aşılama süreci daha artacak. Ülke genlinde aşılanma sürecinin artmasıyla birlikte yeni normalleşme günleri de bizleri bekliyor. Peki yeni normalleşme günlerinde evlerde temizlik ile ilgili eler yapılıyor ve yapılacak bir göz atalım.

Yeni Normalleşme Günlerinde Evlerde Temizlik!

Covid-19 ile birlikte hayatımıza bir çok şey girdi. Gerek uzaktan çalışma, gerek maske kullanımı olsun ve en önemlisi de sokağa çıkma yasakları olsun zor günler geçirdik. Ev temizliği de kimi zaman ötelendi kimi zaman da üstünkörü yapıldı geçildi. Halılar olsun, perdeler olsun bir şekilde bu salgın günlerinde temizliği hep önemsenmeden yapıldı.

Ev Temizliğinde Neler Yapılıyor

  • Halıların yıkanması,
  • Perdelerin yıkanması,
  • Pencere camların silinmesi,
  • Koltukların temizlenmesi,
  • Yatak-yorgan-battaniyelerin temizliği…

Bu yazımızda biz daha çok perde temizliğinden bahsedeceğiz. Yeni normalleşmenin ilk günlerini yaşıyoruz şu günlerde. haliyle bir çok ev hanımı perdelerini yıkamaya veya imkanı ve zamanı olmayanlar ise perde yıkama firmalarını tercih etmektedirler. Şu günlerde yoğunluğun tam olarak yaşanmadığı düşünülürse perde yıkatmanın tam zamanı diyebiliriz. Stor perde, zebra perde gibi ev ortamında yıkanmayan perdeleriniz için perde yıkama hizmetini firmamızdan güvenle alabilirsiniz. Yılların tecrübesine sahip olan firmamız garantili perde temizleme hizmeti vermektedir.