Üsküdar Stor Perde Yıkama

Üsküdar stor perde yıkama hizmeti İstanbul Stor Perde Yıkama® firması kalitesiyle hizmetinizdeyiz. Stor perde yıkama, Zebra perde, Katlamalı, İpek, Fon perdelerin temizliği uzman personelimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

Üsküdar’da Stor Perde Yıkama
0212 450 01 34

Stor perdeler klasik perdelere göre daha hassas ve temizlemesi zahmetli perdelerdir. Aynı şekilde zebra, katlamalı perdeler de temizleme aşamasında dikkat istemektedir. netice olarak uzman kişilerin bu işi yapmasında fayda vardır. Stor perde temizliği hafife alınacak bir konu değildir, zira storlarınız ziyan olabilir. İsterseniz stor perdelerin sökülmesi, nasıl yıkanması gerektiği, kurutma ve montaj aşamalarını kısaca anlatmaya çalışalım:

Stor Perde Nasıl Sökülür

Yıkamaya geçmeden önce dikkatlice stor mekanizmasından sökülür. Eğer perde açılmış vaziyette ise rulo hale getirmelisiniz. Stor perdeler iki şekilde sökülür, biri cırt yapışkanından sökerek, diğeri de komple mekanizmayı sökerek. Burada sizin storunuz hangisi ise o yöntemi uygulayabilirsiniz. mekanizmadan sökmek için tornavida gibi bir aletten yardım alabilirisiniz. Üsküdar stor yıkama hizmeti yanında stor perdelerinizin söküp-montajını da yapıyoruz.

Üsküdar stor perde yıkama

Stor Perde Nasıl yıkanır?

Sökme işleminden sonra storu yıkamak için geniş bir zemin olmalıdır. Storu kırıştırmadan komple açabileceğiniz bir zemin işinizi görecektir. Eğer yeriniz yoksa, “rulo yapar yıkadıkça bir taraftan toplar diğer taraftan açarım” diye düşünmeyin, çünkü en ufak bir kırışıklık o kısmın deforme olmasına neden olmaktadır.

Stor perdeye uygun şampuan kullanın! Bir diğer önemli nokta şampuandır ki en önemli noktadır. Bunun için perde yıkamacılardan şampuan alabilirsiniz. Yıkama işleminde dairesel hareketler uygulayarak yıkamayı bitirin. Bol su ile stor üzerindeki köpükleri tamamen temizleyin. Aşağıdaki resimde yıkanmış bir storun durulama aşaması görülmektedir. Artık storları kurutmaya geçebilirsiniz.

Üsküdar stor perde yıkama Yıkanmış stor

Stor perde kurutma aşaması

Yıkanan perdeleri perdenin uzunluğunda bir askıya asmalısınız. en az insan boyundaki bir yüksekliğe dikkatlice asın. Resimlerde göreceğiniz üzere fabrikamızdaki askılıkların yüksekliği ortalama 2 m. dir. Bu da perdenin yere değmeden kuruması için önemli bir etkendir. kurutma aşamasında güneşe maruz bırakmayın ki sudan yumuşayan kumaş çok kolaylıkla güneşten zarar görebilir. Üsküdar stor yıkama hizmetini servis ile sürdüren firmamız fabrikamızda stor perdeleri titizlikle yıkamakta ve sorunsuz bir şekilde teslim etmekte ve yerlerine asmaktadır.

Üsküdar Stor Temizleme
0 212 450 01 34

Üsküdar ilçesine özel servisimiz ile aynı gün perdelerinizi alıyor ve en geç 3 iş günü içinde perdelerinizi teslim ediyoruz.