Stor Perdenizi Kime Yıkatmalısınız?

Stor Perde Yıkama Blog Sayfası

Stor perde yıkama işi önem isteyen dikkatli yapılması gereken bir iştir. Bu makalemizde sizlere stor perdenizi kimlere yıkatmanız gerektiğini anlatmaya çalışacağız.

Stor Perde Yıkama İşi

Stor perdeler yılda en az 1 kere yıkatmanız gereken ev dekorasyonlarından birisidir. Zamanında yıkanmayan stor perdeler kirlenecek görüntüsü koyulaşacaktır. İşin ilginci sürekli göz önünde olduğundan kirlendiği kolay kolay gözle görülmemektedir. Ne zaman ki rengi daha da koyulaştı o zaman perde yıkanma zamanı geldi deriz. Stor perde yıkama işi dışarıdan bakıldığında kolay gibi gözüken, çok kolay para kazandıran bir iş gibi görünmektedir. Oysa işin aslı hiç de öyle değildir. Zira en büyük kriter stor perdeye zarar vermeden kirlerden temizlemektir. Bu da işin hiç de kolay olmadığını gösterir bize. Peki kirlenen stor perdeyi kime yıkatacaksınız? İyi bir stor perde yıkama firmasını nasıl bulacaksınız.

Stor Perde Yıkama Firması

Genelde herhangi bir hizmet almak istediğimizde ilk iş yakınlarımıza sorarız. Eğer ki yeni taşındıysak bu sefer internetten aradığımız hizmeti bulmaya çalışırız. Bilindiği gibi arama motorlarına reklam vererek kısa zamanda ilk sıralarda yer alınabilmektedir. Burada kriter reklam veren firmanın bütçesidir. Dolayısıyla hizmet kalitesi diye bir şey söz konusu değildir. Bu aşamada işler biraz karışmaktadır:

İnternetten stor perde yıkama hizmeti arattığınızda karşınıza bir çok firma çıkmaktadır. Koltuk yıkamacı da halı yıkamacı da reklam vermektedir. Dolayısıyla stor perdenizi nasıl yıkanacağı, ne zaman teslim edileceği, hatta stor perdeniz için garanti veriyor mu tamamen meçhuldür (İşini iyi yapan sayılı bir kaç firmayı tenzih ederiz).

Öncelikle stor perdenizi sadece bu işi yapan firmalara emanet etmeniz yararınıza olacaktır. Bunun en büyük avantajı, hasarlı perdelerinizi tamir etme avantajıdır. Stor perdede oluşan tadilat işleri stor perde yıkama firması tarafından titizlikle yıkanmaktadır.

İstanbul’da Stor Perde Yıkama Hizmeti

Tercih edeceğiniz firmanın google haritalarda yer aldığından ve yorumlarının da gerçek kişilerden yapıldığından emin olmalısınız. Maalefes bir çok kişi sahte adres ve sahte yorumlarla google haritaları manipule ederek haksız kazanç elde etmektedir. Bu ayrıntıyı göz önünde bulundurarak tercih edeceğiniz firmayı sık bir elekten geçirmeniz fayda sağlayacaktır.

stor perde yıkama hizmeti

Önemli Kriterlerden Birisi de Müşteri Memnuniyeti!

Hizmet alacağınız firma müşteri memnuniyetine büyük önem vermelidir. Hiç kimse asık suratlı bir firma çalışanları ile çalışmak istemez, güler yüzlü hizmet, stor perdenin ne zaman teslim edileceği ve söz verildiği zaman diliminde teslim edilmesi, stor perdenin tadilat işlerinin yapılması, geniş servis ağı gibi ayrıntılar müşteri memnuniyetinde önemli noktalardan bazılarıdır.

Firmamız İstanbul’da sadece stor perde yıkama hizmeti veren kurumsal ve müşteri memnuniyetine büyük önem veren perde yıkama firmasıdır. Bizden teklif almadan perdenizi yıkatmayınız.