Stor Perdeleriniz Kışa Hazır mı?

Yaz mevsiminin şu son günlerini yaşarken evlerde kışa hazırlık da hız kazandı diyebiliriz. Özellikle eylül ayının girmesiyle birlikte tatilde olanlar evlerine ve yoğun bir iş hayatına başlayacaklar. Malum koronavirüs nedeniyle kimi zaman dışarıya çıkamadık, kimi zaman da mesafeyi koruyarak maskeyle işlerimizi gördük. Kontrollü normalleşmeye geçerken ev ortamındaki temizlik işleri de hız kazandı diyebiliriz. Halı, koltuk, perde yıkama işleri eylül ayı ile birlikte hız kazanacağı kesin gibi. Peki sizin perdeleriniz kışa hazır mı?

stor perdeleriniz kışa hazır mı?

Stor Perdelerinizi Kışa Hazırlayın!

Firmamız her ne kadar 4 mevsim stor perde yıkama hizmeti verse de, tüketiciler genelde kış mevsiminde perde yıkatmayı tercih etmez. Sonbahar ve ilkbaharda daha yoğun bir süreç geçiririz. Hal böyle olunca önümüzdeki sonbaharda da işlerin artacağı ve teslim süresinin biraz uzayacağı kanaatindeyiz. Siz de stor perdelerinizin kışa hazır tertemiz bir şekilde olmasını istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz:

Stor perde yıkama hattı: 0212 450 01 34

Sonbaharda stor perde yıkama

İşlerimizin en yoğun olduğu mevsim diyebiliriz. Yaz mevsiminin ardından kışın temizliğin daha seyrek günlerde yapıldığını düşünürsek, sonbaharda tüketiciler hummalı bir temizlik işine girişmektedir. Perde, halı, cam derken evler mis gibi temizlik malzemeleri kokmaya başlar. Stor perdelerin temizliği bildiğiniz gibi ev ortamında çok kısıtlıdır. Çoğu tüketici stor perde yıkama firması arayarak storlarını dışarıdan gelen firmalara temizletmektedir. İstanbul’un en büyük stor perde yıkama firması olarak il geneline ücretsiz servis hizmetimiz ile stor perde yıkama hizmeti veriyoruz.

Yaz-kış 24 saatte teslim stor perde yıkama hizmeti!

Zaman günümüzde çok önemli bir noktaya geldi. En basitinden, stor perdenizi bir yıkamacıya verdiğinizde günlerce geri gelmesini beklemeyi kimse istemez. Firmamız söz verdiğimiz zaman diliminde, istediğiniz zamanda stor perdenizi teslim etmektedir. Bu açıdan da İstanbul’da tek firma olduğumuzu bilmenizi isteriz. Mevsimin yaz veya kış olması 24 saatte teslim hizmetimizi etkilememektedir. Kapalı alanda kuruttuğumuz stor perdeler 24 saatte hazır olmakta ve müşteriye teslim edilmektedir.

İstanbul’un Lider Stor Perde Yıkama Firması:

2012 yılında sektöre ilk girdiğimizde sadece Avcılar ilçesine hizmet veriyorduk. İşimize dört elle sarılarak her geçen gün servis ağımızı genişlettik. Bu gün İstanbul Avrupa yakasının tamamına erişim sağlayarak stor perde yıkama hizmeti veriyoruz. Bu günlere gelmemizin en büyük nedeni kaliteden asla taviz vermememizdir. Biz işimizi severek yapıyoruz.

Yazar: 

2012 yılından beri İstanbul'da sadece perde yıkama hizmeti vermekteyiz. Sektörde bir çok alanda öncü olarak katkı sağladık. Perde yıkama hizmeti ile birlikte perde tadilatı hizmeti ile perdenin temizliğinden bakımına kadar her alanda hizmetimiz vardır.