Stor Perdeler Nasıl Temizlenmelidir?

Yeni dekorasyon anlayışında son derece göz önüne çıkan ve hemen hemen herkes tarafından beğeniyle serilen stor perde modelleri kullanım kolaylığı sağlayarak herkesi kendine hayran bırakıyor. Sizler de perdelerinizi artık daha yeni daha modern ve daha kullanışlı perdeler ile değiştirmek istediğinizde, stor ve zebra perde modellerinden faydalanabilir ve yeni çağa ayak uydurabilirsiniz. Hem kullanım açısından hem temizlik açısından hem de modern bir dekorasyon açısından stor perde kullanımlarının her geçen gün arttığını görmekteyiz. Özellikle de kadınlar için en çok öneme sahip olan temizlik aşamasında stor perde modelleri hiçbir şekilde zorluk çıkarmaz ve kolaylıkla temizlenebilir. İster silerek isterseniz de tamamen yıkayarak stor perdelerinizi temizleyebilirsiniz.

Stor Perdeler Nasıl Temizlenmelidir?

Stor perde yıkama hizmeti için mutlaka profesyonel destek almayı ihmal etmeyin, zira tecrübelerimize dayanarak belirtmekte fayda var, bir çok kişi temizleme aşamasında perdeye zarar vermekte ve tamir yoluna gidilerek fiyat katlanarak artmaktadır.

Stor perde modelleri ya da zebra perde modelleri son derece kullanışlı olan ve kolaylıkla temizlenebilen perde modelleridir. Bu nedenle stor perde modellerinizi evinizin boş alanlarında ya da müsait bulunan her alanda rahatlıkla halı yıkar gibi yıkayabilirsiniz. Halı yıkama fırçaları, bez parçaları ya da pamuklu parçalar kullanarak stor perdelerinizi çok kolay bir biçimde yıkayabilirsiniz. Yıkama ve köpürtme işlemini yaparken sıcak ya da ılık su, durularken ise soğuk su kullanabilirsiniz. Stor perde modellerinde genellikle kalın ve leke tutmayan kumaşlar kullanıldığından ötürü temizliği de son derece kolay oluyor. Bu nedenle evlerde de rahatlıkla yıkanabiliyor.

temizlenmiş bir stor perde resmi

Uzman Kadro İle Sağlam Temizlik

Eğer stor perde modellerinizi temizlemek için vaktiniz yoksa ya da kendinizi yormak istemiyorsanız, bizlere başvurarak bu dertten kurtulabilirsiniz. Her zaman son derece kolay ve son derece kaliteli bir şekilde stor perde modellerinizi yıkamaya devam ediyoruz. Alanında uzman bir yetkiye ulaşmış olan kadromuz, son teknolojiyle donatılmış stor perde yıkama makinelerimiz ve tamamen stor perde yıkamak için üretilmiş olan temizlik ürünlerimiz ile stor perdelerinizi ilk günkü kadar yeni bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Makinelerimizi kullanarak yıkadığımız stor perdelerde lekeler, kirler ve diğer tüm görüntüleri yok ediyoruz. Kurutulmuş ve paketlenmiş bir şekilde, zarar vermeden sizlere yeniden teslim ediyoruz. İSTANBUL STOR PERDE YIKAMA

Yazar: 

2012 yılından beri İstanbul'da sadece perde yıkama hizmeti vermekteyiz. Sektörde bir çok alanda öncü olarak katkı sağladık. Perde yıkama hizmeti ile birlikte perde tadilatı hizmeti ile perdenin temizliğinden bakımına kadar her alanda hizmetimiz vardır.

Bir cevap yazın