Stor Perde Yıkamada Öncü Firma

stor perde yıkamada öncü firma

İstanbul Stor Perde Yıkama ® 2010’lu yıllarda ücretsiz servis hizmeti ile Stor Perde Yıkama hizmeti vermeye başlamıştır. Sadece stor perde yıkama hizmeti veren öncü kuruluş olmuştur. Günümüzde de sadece perde yıkama hizmeti vermeye devam etmektedir.

Evlerin gelini olarak adlandırılan perdeler evleri daha hoş ve gösterişli bir şekilde gösterir. Perde yıkamak ise her zaman ev hanımları için büyük bir zahmet olur. Çoğu perde çamaşır makinesinde ya da elde yıkamak için uygun değildir. Elde ya da makinede yıkanan perdeler hemen deforme olup çirkin görüntüler sergiler. Bu nedenle ev hanımları evleri için seçtiği en güzel perdeleri işinde uzaman bir yıkamacıya yıkattıkları zaman perdeleri kusursuz ve olağan üstü görünecektir. Perdelerini seven hanımlar için perde yıkama sektöründe ün yapmış şirketlere perde yıkatmak daha avantajlı olacaktır. Perdeler üzerine sinmiş is, koku ve toz gibi etmenlerden kurtulmak ise profesyonel bir iştir. Bunun için evde yıkama yapmak hiç uygun olmayacaktır ve sizde bu ihtiyaçlarınızda kurumsal hizmet sunan firmamızı tercih edebilirsiniz.

 stor perde yıkamada öncü firma

Perdelerin Dokusunu Bozmadan Temizliyoruz

Perde çeşitleri ve kumaşları çok fazla çeşitli olduğu için yıkama seçenekleri de fazladır. Bu nedenle her perdenin dokusuna uygun ve her perdenin kumaşına en uygun yıkama işlemi yapılmalıdır. Bunun için evde yıkama yapmak hem teknik açıdan hem de evdeki kimyasallar açısından yeterli olmayacaktır. Bu nedenle perdeleri, dokusuna ve kumaş yapısına uygun bir şekilde yıkamak en doğrusu olacaktır. İşinde uzman kişilerden perde yıkama hizmeti alınmalıdır. Aksi halde perdelerin dokusu ve modelleri yıpranabilir.

Stor Perde İçin Kullanılan Kimyasalların Önemi

Stor Perdeler için kullanılan kimyasallar, elbette diğer kumaşlar için kullanılan kimyasallardan farklı olmalıdır. Yıkama işleminde uzman olan ve hangi perde için hangi perde dokusuna en uygun olan kimyasallar kullanılmalıdır. Perdenin dokusunu bozmadan renklerini soldurmadan ve perde üzerinde bulunan kokuları ve lekeleri çıkaracak olan deterjanlar kullanılmalıdır. Yine perde yıkamada kullanılan teknolojik makineler kesinlikle diğer makinelerden farklı olmalıdır. Yine sulu ve buharlı yıkama için gerekli bilgiye ve deneyime sahip olan kişiler tarafından yıkama işlemi yapılmalıdır. Bazı perdeler ise yıkama ya da buharlı temizlik için uygun olamayabilir, bunun için de perde silme işlemi uygulanır. Perde silme işleminde ise kullanılacak materyaller, özenli seçilmelidir. Firmamızdan en profesyonel perde yıkama hizmetini en uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Yazar: 

2012 yılından beri İstanbul'da sadece perde yıkama hizmeti vermekteyiz. Sektörde bir çok alanda öncü olarak katkı sağladık. Perde yıkama hizmeti ile birlikte perde tadilatı hizmeti ile perdenin temizliğinden bakımına kadar her alanda hizmetimiz vardır.

Bir yanıt yazın