Gerçek Kalite, Uygun Fiyat, Uzman Kadro

Stor perde kullanımı ve zebra stor perde kullanımları bir hayli tercih edilen ve tercih edilme nedenleri de her geçen gün pozitif bir şekilde artmakta olan nadir kullanışlı perde modelleridir. Oldukça kullanışlı olan ve stor perde temizliği de son derece etkili ve kolay bir biçimde yapılmakta olan stor perdeleri kullanmaya başladığınız zaman sizler de farkını görebilecek ve diğer perdelerle arasındaki büyük değişimin de farkına varmış olacaksınız. Stor perdelerin kullanımları yanlarında ve üst kısımlarında bulunan mekanizmalardan dolayı bir hayli kolaydır ve gölgelendirme, ışık alma ve benzeri durumları da son derece iyi ayarlayan perde modelleridir. Sizler de dilediğiniz gibi rahat bir şekilde perde kullanmak ve her zaman gerçek kaliteli perdeleri garantili bir şekilde kullanmak için perdelerinizi stor perdeler ile değiştirebilirsiniz.

 Gerçek kalite uzman kadro ile hizmet

Gerçek Kalite

Stor perde yıkamada en önemli konu perdenin zarar görmeden yıkanmasıdır. Bu konuda bize bir çok şikayet gelmektedir. Özellikle başka firmalarda yıkanan ve zarar gören storların tamiri konusunda firmamıza ulaşan oldukça başvuru gelmektedir. Dikkatinizi çekmek istediğimiz konu storların profesyonel bir şekilde yıkanmasıdır. Uygun ortam, uygun yıkama şampuanı, bol su ile durulama son olarak uygun ortamda kurutma önemli noktalardır: Açıklayacak olursak:

  • Stor perdelerin uygun ortamda yıkanması, balkon, dar alanda yıkanmamalıdır.
  • Stor perdeye uygun yıkama deterjanı/şampuanı,
  • Storun zarar görmeden fırçalanarak yıkanması,
  • Bol su ile durulanması,
  • Uygun ortamda kurutulması (kapalı ortamda kurutulmasını öneriyoruz.)

Uygun Fiyat Aralığından Hizmet Sunuyoruz

Stor perdelerin yıkanması ve temizlenmesi oldukça kolay işlemler ile gerçekleştirildiğinden dolayı her zaman uygun fiyatlarla yıkatmanız mümkündür. Eğer evinizin balkonları ya da banyoları gibi müsait ve geniş alanlara sahipseniz, tüm boyutlara sahip olan stor ve zebra perde modellerini rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Aynı zamanda eğer yıkamak için çok fazla vaktiniz yoksa silerek de stor perdelerin temizliğini gerçekleştirebilirsiniz. Önemli olan leke ve kir tutmayan ve her zaman uzun ömürlü bir şekilde kullanılan kumaşlardan elde edilmiş stor ve zebra perdeleri kullanmaktır. Sizler de bu şekilde en uygun fiyatlarla aynı zamanda stor perdelerinizi yıkatabilirsiniz.

Uzman Kadromuz İle Profesyonel Hizmet

Bünyemizde yer alan uzman kadromuz sayesinde sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Özel ve kaliteli makineler kullanarak özel stor ve zebra perde modellerinizi yıkıyoruz. En kaliteli ve kapsamlı bir şekilde bu hizmeti bizden alabilir ve temizlenmiş, mis gibi kokmuş, leke ve kirlerinden arınmış ve en önemlisi de kurutulmuş olan stor ve zebra perde modellerinize erişim sağlayabilirsiniz. Kullandığımız yıkama ve kurulama malzemeleri ve güzel kokması için kullandığımız sprey ürünler sayesinde stor perdeleriniz ilk günkü kadar yeni ve fresh olarak sizlere uzman kadromuz tarafından teslim edilir.

Yazar: 

2012 yılından beri İstanbul'da sadece perde yıkama hizmeti vermekteyiz. Sektörde bir çok alanda öncü olarak katkı sağladık. Perde yıkama hizmeti ile birlikte perde tadilatı hizmeti ile perdenin temizliğinden bakımına kadar her alanda hizmetimiz vardır.

Bir cevap yazın