En İyi Stor Perde Yıkama Tekniği

Sizlere stor perde yıkama tekniklerinden en iyi ve pratik tekniği anlatmaya çalışacağız. İstanbul’un Stor perde yıkamacısı olarak sizlere bilgiler vermeye devam ediyoruz. 2019 yılınında hizmetlerimizi daha da genişlettik ve genişletmeye devam ediyoruz.

Stor Perde Kullanımı

Stor perde ev dekorasyonunda önemli bir yere sahiptir. Özellikle modern yapıları ve desenleri ile hemen her kadının gönlünü kazanmıştır. Stor perde kullanımı kolay ve estetiktir, bu nedenle mutfaklar başta olmak üzere evlerin tüm pencereleri için kullanıma uygundur. Stor perdenin kullanımı pratiktir fakat temizliği kullanımı kadar kolay değildir. Bu nedenle profesyonel bir firmadan stor perde temizleme hizmeti alınmalıdır. Perdelerin temizlenme işleminde doğru teknikler kullanılmaz ise zamanla perdeler sert yapısını kaybederek yumuşar ve kullanımda ciddi problemlere yol açar. Firma olarak sizlere doğru tekniklerle stor perde yıkama hizmeti vermekteyiz. Perde yıkama işlemlerinin tüm aşamalarını sizler için büyük titizlik ve özenle yapmaktayız.

En İyi Stor Perde Yıkama Yöntemi

Stor perdeler diğer fon perdeler ve tül perdeler gibi çamaşır makinelerinde yıkanmaz. Bu teknikleri 21.03.209 tarihi itibari ile uygulanabilir durumdadır. Bunun için yapılması gerekenler ise;

  • İlk etapta stor perdelerin bulunduğu alandan dikkatlice çıkarılması gerekir. Eğer özenle çıkarılmaz ise perde aparatları kırılabilir ve perdenin sert dokusuna zarar gelebilir.
  • Pencereden çıkarılan perdelerin monte edilen alanlardan ayrılması gerekir.
  • Perdeler kumaş özelliklerine göre özel şampuanlar ile yıkanmalıdır.
  • Stor perdeler diğer fon perdeler gibi bol su ve bol kimyasallar ile yıkanmamalıdır. Fazla su perdenin yüzeyine zarar verecektir.
  • Perdelerin yıkanma aşaması bittikten sonra mutlaka iyi bir şekilde kurutulması gerekir. Böylece içerisinde kötü koku ve bakteri çoğalmayacaktır.
  • Stor pereler en fazla 30 derecedeki sıcak sular ile temizlenmelidir. Çok sıcak sular perdenin yapısını bozacaktır.

Stor Perde Yıkama Hizmetlerimiz

Stor perdelerinizin yılda en az iki kez doğru teknikler ile temizlenmesi gerekir. Aksi halde perdelerde kalıcı lekeler meydana gelecektir. Eğer stor perdenizi mutfakta kullanıyor iseniz, 3 ayda bir kuru temizleme yapılması önerilir. Yine stor perdenin bulunduğu odada sigara içiliyorsa sık temizlenmesi ve kokularından arındırılması gerekir. Sizler için en iyi stor perde temizleme hizmeti vermekteyiz, perdenizin türü ve kumaşı ne olursa olsun en iyi şekilde temizlenerek sizlere teslim edilir. En uygun fiyat politikamız ile evlerinizdeki ve ofislerinizdeki perdeleri firmamıza emanet edebilirsiniz.

Yazar: 

2012 yılından beri İstanbul'da sadece perde yıkama hizmeti vermekteyiz. Sektörde bir çok alanda öncü olarak katkı sağladık. Perde yıkama hizmeti ile birlikte perde tadilatı hizmeti ile perdenin temizliğinden bakımına kadar her alanda hizmetimiz vardır.